HÄUSLER - TIE NAJKRAJŠIE TERASY A PLOTY

Najväčší výber terasovej dlažby, plotov, bazénových obrúb, krycích a schodiskových platní.

KATALÓG HOUSEGARDEN 2018

 

 

Individuálne ako som ja sám
Každý na tomto svete vyzerá inak, je iný alebo sa inak oblieka. Moja terasa alebo plot sa musí hodiť ku mne a k môjmu domu. Obyčajné riešenie, ako u môjho suseda, u mňa neprichádza do úvahy.

 

Lacné alebo cenovo výhodné
Je v tom rozdiel ? Lacný bol niekedy filcový koberec, ktorý sa ľahko rozvinul v izbe. A keď sa prestal páčiť, tak sme ho jednoducho opäť zvinuli a nahradil modernejším. Toto naozaj lacné riešenie nie je na terase možné. V tomto prípade je náhľad do budúcnosti vážne potrebný.

 

Trvácna a mrazuvzdorná terasová dlažba
V krajine ako je Slovensko sú zimy silnejšie ako to stanovujú normy. Preto niektoré bežné riešenia veľmi často normy nenaplnia. V exteriéri musí terasová dlažba a plotové tvarovky spĺňať tie najprísnejšie normy a tými sú normy prírody.

 

Bezpečné aj za zlého počasia
Viac ako 60% zranení sa stane po pošmyknutí a páde. Klzké podlahy sú každodenne život ohrozujúce miestá číslo 1. Hladké a leštené plochy sú v exteriéri vždy nebezpečné.

 

Ľahká údržba
Vonkajšie plochy sa vždy ľahko zašpinia, či už používaním alebo prírodným vplyvom. Údržba je preto nutná a musí byť jednoduchá. Nízka nasiakavosť povrchu je základným kritériom pre ľahkú údržbu.  

VZOROVÁ ZÁHRADA DVORANY NAD NITROU

Showroom sa nachádza pri Topoľčanoch v Dvoranoch nad Nitrou 247. Navštíviť nás môžete každý pracovný deň od 8:00 do 16:00.

 

VZOROVÁ ZÁHRADA WR. NEUDORF

Vzorová záhrada je volne prístupná nepretržite non-stop.
Häusler, Ricoweg 3, A-2351 Wiener Neudorf